• Produkty

  Hartner wiertła - oferuje szeroką gamę narzędzi skrawających do różnych zastosowań. Klasyczne wiertła ze stali szybkotnącej, wiertła z węglików spiekanych, mikro-wiertarki, wiertarki, rozwiertaki, gwintowniki maszynowe, frezy palcowe - do każdej aplikacji można dobrać najbardziej odpowiednie narzędzia.

  Konrad narzędzia specjalne VHM - powstały na bazie firmy TMC CR, s.r.o. Ich doświadczenie w zakresie inżynierii metalowej sięga aż do roku 1995, kiedy rozpoczęli produkcję narzędzi do obróbki metalu na rynek UE. W tym momencie wchodzą na rynek europejski z szeroką gamą narzędzi oraz z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży narzędziowej.

  TaeguTec - jest obecnie największym i najbardziej innowacyjnym producentem narzędzi do obróbki skrawaniem w Korei Południowej, ale także ważnym dostawcą proszków wolframowych, rolek pełnowęglikowych i specjalistycznych produktów przemysłowych na całym świecie.

  To niezwykłe osiągnięcie jest zasługą utalentowanej kadry pracowniczej firmy, w tym jej pionierskich zespołów badawczo-rozwojowych, agresywnych strategii inwestycyjnych i wnikliwych strategii marketingowych, które nieustannie i awangardowo podchodzą do wielonarodowej obecności.

  Achteck narzędzia specjalne VHM - posiada światowej klasy technologię produkcji narzędzi z węglika spiekanego. Produkty Achteck mogą być szeroko stosowane w przemyśle aerospace, samochodowym, naftowym, energetycznym, żelaznym i stalowym, przemyśle obrabiarek CNC. Do końca 2009 roku firma Achteck opracowała produkty obejmujące technologie toczenia, frezowania i wiercenia dla wszystkich rodzajów materiałów, w tym stali, stali nierdzewnej, żeliwa, stopów aluminium, superstopów i stali twardych – hartowanych

  Madaula narzędzia napędzane - firma ma 55-letnie doświadczenie w projektowaniu, opracowywaniu i produkcji wszelkiego rodzaju głowic kątowych, wielogłowicowych, oprzyrządowania do przemysłu maszynowego, wykorzystującego najnowsze technologie.